KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5784507
nr 578 4507
signerad J. Clare, 1800-tal, fågelbo, 24x28 (lagning)
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 april 2009
kl 18:42:49
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.500 kr